O StreetDance 3D 1 a 2

14. června 2012 v 21:34 | Georgí :))) |  Streetdance 3D 2010/2012
StreetDance 3D - plakát

Hrají:
Nichola Burley,George Sampson,Ukweli Roach

Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity.


Streetdance 2010 Official trailer :


-pár fotek z filmu:

File:StreetDance 2 3D.jpg

Streetdance 2 3D
Hrají:
Falk Hentschel,Ton Conti,George Sampson,Sophia Butella

Po feonomenálním úspěchu prvního dílu Streetdance 3D,přichází na parket zbrusu nové pokračování Streetdance 2.Znovu nás film bude překvapovat novou a neotřelou kombinací tanečních stylů,které by si jen málokdo dokázal představit.Na známích místech celé Evropy se odehrávají taneční fúze,které svět jěště neviděl!Streetdance 2 je větší,lepší,odvážnější a hlavně zpět a zase ve 3D !!!:)))
Tanečník Ash(Falk Hentschel)je samotář,který cestuje a soutěží ve Streetdance.Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vincence z taneční skupiny neporazitelníŠance se blíží-tito trojnásobní šampioni budou brzy vystupovat v Paříži.Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě,aby mohl sestavit novou taneční skupinu.
Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie(George Sampson)=)))
První jeho zastávkou je dánský Copenhagen,kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha,dalším je Tino z Ibizi.Následuje Skorpion ze Švýcarska,Bam Bam z Amsterodamu,Kill a jeho bratranec Junior e Berlína.VLondíně narazí na skupinu the Surge.Potom se vypravý do Prahy vyzvednout Terrabita.Další je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo legenda z Říma.Jakmile je celé obsazenctvo v Paříží,najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem,jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými.Eddi a Ash se jěště zastavují v samém srdci Paříží v podzemním klubu Salsa.Kde Ash poprvé uvidí krásnou Evu(Sophia Butella)tančící vášnivou Salsu.A rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit.Eva nakonec souhlasí.Spojení streetdance a salsy probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe,ale co dál?
Má vůbec narychlo spojena skupina tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci?Uvidíte v kinech již od 10.Května !!!:))))

Officiální Trailer Streetdance 2 3D s českými titulky:

-Fotky z filmu:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mao-chan Mao-chan | Web | 14. června 2012 v 21:49 | Reagovat

No pokud budeš chtít můžeš poslat =D
hej ona je i dvojka :?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama